2023 juni - Fijne Dag van de Koeling!

Vandaag vieren we de Dag van de Koeling, een speciale dag gewijd aan de innovaties en vooruitgang in de koeltechniek.

Graag willen wij van deze gelegenheid gebruik maken om onze waardering uit te spreken naar al onze relaties die dag in dag uit werken aan het creëren van comfortabele en duurzame leefomgevingen.

Bij Centercon geloven we dat mensen het hart vormen van ons succes, en daarom zijn we voortdurend op zoek naar talentvolle professionals om ons team te versterken.

Op deze speciale dag willen we graag de aandacht vestigen op onze openstaande vacatures. Als je gepassioneerd bent over de koude- en klimaattechniek en op zoek bent naar een nieuwe uitdaging, dan zijn we op zoek naar jou!

Bij Centercon bieden we niet alleen geweldige carrièremogelijkheden (en af en toe een lekkere foodtruck voor de deur), maar ook een kans om deel uit te maken van een industrie die een enorme impact heeft op onze toekomst. Met de toenemende behoefte aan energie-efficiëntie en duurzame oplossingen, speelt de koeltechniek een cruciale rol in het vormgeven van een groenere toekomst.

Ben jij klaar om je aan te sluiten bij ons team? Check dan de vacatures: https://centercon.nl/werken-bij