Ontdek nu alvast de nieuwste LG-modellen die begin 2025 ons assortiment komen versterken. Innovatie en prestatie staan centraal in deze producten – een krachtige aanvulling voor iedereen die, net als wij, streeft naar de beste oplossingen. Lees mee en bereid je voor op wat komen gaat!
Residentiële Airconditioning (RAC-serie)
LG Standard Plus 2025!
Deze stijlvolle unit biedt krachtige prestaties in een compact formaat. De nieuwe Standard Plus, verkrijgbaar in verschillende vermogens (zie schema), krijgt een nieuwe uitstraling door het S0-chassis dat doet denken de nieuwe DUALCOOL Deluxe en Premium. Maar dan nóg smaller – slechts 799 mm breed.
De unit is voorzien van de volgende functies:
- Plasmaster Ionizer+ voor schonere lucht
- Soft Air voor zachte koeling
- Dual Vane voor een optimale luchtverdeling

ARTCOOL Mirror in nieuw jasje
Later volgend jaar volgt de nieuwe ARTCOOL Mirror – een prachtige toevoeging in het nieuwe, compacte ‘S1’-chassis. Met een verfijnd zwart gematteerd ontwerp combineert de ARTCOOL Mirror een elegante, strakke uitstraling met geavanceerde functies.
Standaard onder andere uitgerust met:
- Soft Air en Dual Vane voor een zachte en gelijkmatige luchtstroom
- Plasmaster Ionizer+ voor schone lucht
- Window Open Detection, zodat energieverspilling wordt voorkomen

Afmeting S0 chassis: 799 x 307 x 235 mm (bxhxd)
Afmeting S1 chassis: 895 x 307 x 235 mm (bxhxd)
Fluisterstille Multi Split
Maak kennis met de vernieuwde Multi Pro-serie van LG, de nieuwste generatie buitenunits voor de Multi Split-systemen. De Multi Pro serie biedt ultieme energie-efficiëntie en fluisterstille prestaties. Dankzij geoptimaliseerde compressor- en cyclusregeling, verbeterde geluidsisolatiestructuur en een vernieuwd ontwerp van koelmiddelleidingen is deze serie ideaal voor een comfortabel en stil binnenklimaat. De Multi Pro zet een stap vooruit in duurzaamheid en prestaties, perfect voor wie zoekt naar een krachtige en zuinige oplossing voor hun airconditioningbehoeften voor meerdere ruimtes op één buitenunit.

